Ultimate magazine theme for WordPress.

Yasal Uyarı

Ponpey Medya Yasal Uyarı

Site hakkında daha fazla bilgi talep etmek veya sitenin reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta ile bize ulaşın info@ponpey.com

Ponpey Medya için Sorumluluk Reddi

Bu site de yayınlanan tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Ponpey Medya (ponpey.com) bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu site de (ponpey.com) paylaşılan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen size aittir. Ponpey Medya (ponpey.com) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Biz blog siteleri için yararlı ve etik blog / web sitelerine kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu blog / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Blog sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.

Ponpey Medya Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.

Ponpey Medya Güncelleme

Sitemizin güncellenmesi durumunda yapılan değişiklikler hakkında bilgiler burada ilan edilecektir.